LYON s.r.o.

tel.: +420 603 807 802, e-mail: obchod@drevovlakno.cz


LYON s.r.o.
Kategorie
Technické manuály ke stažení

Steico - ochrana proti vedrům


OSB Desky


Steico Ultralam


Steico nosníky


Steico - Image


Tisk stránky

O Firmě Lyon s.r.o.

Společnost Lyon s.r.o. se zabývá importem a distribucí materiálů určených nejen pro dřevostavby. Jedná se o materiály konstrukční , těsnící a lepící, izolační, spojovací a kotvící.

Snahou společnosti je nejen samotné dodání veškerého sortimentu pro hrubou stavbu, ale i zajištění technické podpory tak, aby produkty byly aplikovány správně a plnily svou danou funkci. Orientujeme se především na produkty ekologické přírodní , zdraví neškodné  na bázi přírodních materiálů. Našimi odběrateli jsou stavitelé, malé a střední stavební firmy z oblasti dřevostaveb.

Pro žadatele organizujeme přednášky a školení, kde prezentujeme naše produkty a způsoby použití.  Materiály zavážíme k zákazníkům z výrobních závodů do celé ČR nebo jsou k vyzvednutí v našem distribučním skladu v Ostravě. Spolupracujeme s řadou projektantů a odborníků, kterým poskytujeme nejnovější podklady pro návrhy a projekty staveb. Splnily jsme předpoklady na členství ve sdružení  Moravskoslezského dřevařského klastru o.s. (MSDK).

Pravidelně se aktivně zúčastňujeme seminářů a stavebních veletrhů, kde prezentujeme naše produkty a služby. Těší nás, že zájmová skupina lidí zajímající se o problematiku zdravého stavění a bydlení se   stále rozšiřuje a my jsme tomu nápomocni.


 

Nenechte si nic nakvokat od konkurence.

 
Kontakty a technická podpora

logo Lyon, s.r.o.LYON s.r.o.

GSM: +420 603 807 802

E-mail: obchod@drevovlakno.cz 

Naši partneři

Steico

Isocell

KMBeta

Homatherm

Rothblass

MSDK

RD Rýmařov

LYON s.r.o. - Czech Republic, e-mail: obchod@drevovlakno.cz
Provozováno Na systému ZTNet CMS | mapa webu